SportLemon Bedava Canlı Maç Izle | SportLemon.Tv


Merhaba değerli bilgilobi.com okurları Daha önce Hahasport Com sitesi üzerinden bedava canlı maç izleme konusunu yazmıştım. Yazıya ilgi gelince diğer önemli bir maç izleme sitesi olan SportLemon Tv sitesini tanıtayım dedim. Site sanki sahipleri aynı gibi birbirlerine çok benziyorlar. Hergün yenilenen maç listesi ile SportLemon Tv adresinden bedava maç izleyebilirsiniz. Burda maç izletmiyorum dikkat ederseniz, sadece maç izleme sitesi var mı sorusuna cevap veriyorum.

Aslında bu siteden haberim şu şekilde oldu. Arkadaşlarımdan Hasan‘a ait internet maç izleme sitesi var. Hahasport.com diye söyleyince ben SportLemon dan izliyorum deyince öyle haberdar oldum. Kendisine teşekkür ediyorum yerinize :)

Siteden maç nasıl izlenir onu anlatayım. Siteye giriş yapıp yukarda Football yazan kısma tıklıyoruz. Daha sonra izleyebileceğiniz maçların listesi geliyor. Ordan istediğiniz maçları izleyebilirsiniz. Türkiye maçları da var.

SportLemon Tv adresinden maç izlemek için tıkla GARDAŞ :) Varsa anlamadığınız bir yer sormaktan çekinmeyin.

Fenerbahçe Galatasaray maçı izle hahasport

Diğer Maç İzleme Sitesi Hahasport.com İçin Burayı Tıklayın!..

Umarız Bu Yazımızla Sizlere Faydalı Olabilmişizdir, Sizler de Bu Yazı Hakkında Düşüncelerinizi, Sorularınızı ve Yorumlarınızı Alt Taraftaki “YORUM YAZ” Formunu Kullanarak Bizlerle paylaşabilirsiniz.

16 Aralık 2012 Saat : 8:24
7.016 okunma

“SportLemon Bedava Canlı Maç Izle | SportLemon.Tv” için 1 Yorum

  1. sesliloft diyor ki:

    valla kardeşim bence bu güzel açıklamların ve emeğine teşekkürler.. maç severleri bu kadar aydınlatman bile büyük bir sevinç ve emek işsteyen bir sey.. bizler de sesliloft.com ailesi olarak senin bu emeğine yürekten destek veriyoruz.. sesliloft.com ailesi her zaman spor severin ve sporla uğrasanların yanındadır.. saygı ve sevgilerimizi sunarız.. F@NT@STiK

SportLemon Bedava Canlı Maç Izle | SportLemon.Tv Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz