İnternetten Cep Telefonuna SMS Mesaj Yollama Servisleri


İnternetten Cep Telefonuna SMS Mesaj Yollama Servisleri

Değerli okuyucular sizlere bu yazımızda “İnternetten Cep Telefonuna SMS Mesaj Yollama Servisleri” hakkında bilgileri aktarmak istiyorum.
Telefonunuzu yanımıza almayı unuttuğunuzda, telefonumuzun şarjı bittiğinde ya da telefondan mesaj yazmak zor ben klavyeyle yazmak istiyorum diyorsanız bu aralar çok meşhur olan internetten cep telefonlarına sms mesaj yollamak için çeşitli servisler var.

İşte onlardan en önemli 10 servisin isimleri şöyle.

http://www.bloove.com/

http://www.clearsms.com/

http://gizmosms.com/

http://www.group2call.com/

http://www.jaxtr.com/

http://www.ohdontforget.com/

http://www.smsgupshup.com/

http://www.swaggle.mobi/sessions/new

http://pda.yahoo.com/sms/sendsms

http://www.yellowpipe.com/yis/tools/sms/send_sms.php

Bu servisler sayesinde Grup oluşturup çok kolay bir şekilde tüm kişilere ve ya tüm arkadaşlarınıza aynı anda birden mesaj gönderebilirsiniz. Bu sistem özellikle de gurup halinde çalışan şirketlerin müşterilerine aynı anda ulaşmalarında etkili yöntemlerden biri olur. Bazı servisler belli limitlere kadar bedava da yapıyorlar. Ücretli olursa her sitenin ayrı bir politikası olduğu gibi daha iyi hizmet görürsünüz. Param olsa ben kıyardım şahsen :D

“Yazımızı baştan sona sabırla okuma zahmetinde bulunduğunuz için bizler BilgiLobi.com olarak çok teşekkür eder, diğer yazılarımızı da okumanızı tavsiye ederiz”..
Değerli Okuyucumuz, Bu Önemli Bilgiden Diğer Arkadaşlarınızın da Faydalanmasını İsterseniz Aşağıdaki “BEĞEN & PAYLAŞ” Butonunu Kullanabilirsiniz.

Ayrıca Buraya Tıklayarak da Bu Yazı Hakkında Soru Sorabilir ve Yorum Yapabilirsiniz..

9 Kasım 2012 Saat : 10:23
1 okunma

İnternetten Cep Telefonuna SMS Mesaj Yollama Servisleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

>>Son Yapılan Yorumlar